Föremål som liknar golvvaser Ett par
7443 Golvvaser
Ett par. Höjd: 51cm
Såld: 400 kr
Såldes den 13 december 2021
7521 Golvvaser
Ett par, Kina, 1900-talets andra hälft. Höjd: 61 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 6 december 2021
5045 Golvvaser
Ett par, Kina. Höjd: 59 ( en lagad)
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 mars 2021
1398 Golvvaser
Ett par. Glas. Höjd: 91cm
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2020
2218 Golvvaser
ett par, nutida, Kina. Höjd: 57 cm
Såld: 12.000 kr
Såldes den 29 juni 2020
7587 Golvvaser
Ett par, Kina. Höjd: 58 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2019
8625 Golvvaser
Ett par, Kina. Höjd: 60
Såld: 500 kr
Såldes den 4 mars 2019
6397 Golvvaser
ett par, Orientaliska, Metall. Höjd: 59
Såld: 300 kr
Såldes den 12 november 2018
1102 Golvvaser
Ett par, Kina, 1900-tal. Höjd: 44
Såld: 4.000 kr
Såldes den 7 maj 2018